В Україні повернуть випадково скасовані нардепами лікарняні

«Наприймали» такого, що з липня офіційно працевлаштовані українці не отримували б компенсації за час хвороби

Фото ілюстративне. З видання "Слово і діло"
Фото ілюстративне, "Слово і діло"

Парламент врегулював питання щодо відновлення фінансування лікарняних Фондом соцстраху, яке нардепи ВИПАДКОВО СКАСУВАЛИ з 30 червня цього року.

Верховна Рада внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими

повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

Відповідний закон Парламент прийняв 13 квітня, а чинності він набере з 30 червня 2021 року, повідомляють у Фонді соцстраху.

Нагадаємо, раніше Законом України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я», норми якого набувають чинності 30.06.2021, серед іншого, було внесено зміни до вищевказаного закону.

Так, у новій редакції закону було передбачено надання допомоги по тимчасовій непрацездатності на період реабілітаційного лікування, у той час як звичайні захворювання і травми – виключені з підстав для надання допомоги за лікарняними.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що лікарняні українцям збираються значно «урізати», а лікарів, які їх видають, почнуть ретельніше перевіряти.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень