В Україні повернуть випадково скасовані нардепами лікарняні

«Наприймали» такого, що з липня офіційно працевлаштовані українці не отримували б компенсації за час хвороби

Фото ілюстративне. З видання "Слово і діло"
Фото ілюстративне, "Слово і діло"

Парламент врегулював питання щодо відновлення фінансування лікарняних Фондом соцстраху, яке нардепи ВИПАДКОВО СКАСУВАЛИ з 30 червня цього року.

Верховна Рада внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими

повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

Відповідний закон Парламент прийняв 13 квітня, а чинності він набере з 30 червня 2021 року, повідомляють у Фонді соцстраху.

Нагадаємо, раніше Законом України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я», норми якого набувають чинності 30.06.2021, серед іншого, було внесено зміни до вищевказаного закону.

Так, у новій редакції закону було передбачено надання допомоги по тимчасовій непрацездатності на період реабілітаційного лікування, у той час як звичайні захворювання і травми – виключені з підстав для надання допомоги за лікарняними.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що лікарняні українцям збираються значно «урізати», а лікарів, які їх видають, почнуть ретельніше перевіряти.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Богдана Карц Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень