В Україні повернуть випадково скасовані нардепами лікарняні

«Наприймали» такого, що з липня офіційно працевлаштовані українці не отримували б компенсації за час хвороби

Фото ілюстративне. З видання "Слово і діло"
Фото ілюстративне, "Слово і діло"

Парламент врегулював питання щодо відновлення фінансування лікарняних Фондом соцстраху, яке нардепи ВИПАДКОВО СКАСУВАЛИ з 30 червня цього року.

Верховна Рада внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими

повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

Відповідний закон Парламент прийняв 13 квітня, а чинності він набере з 30 червня 2021 року, повідомляють у Фонді соцстраху.

Нагадаємо, раніше Законом України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я», норми якого набувають чинності 30.06.2021, серед іншого, було внесено зміни до вищевказаного закону.

Так, у новій редакції закону було передбачено надання допомоги по тимчасовій непрацездатності на період реабілітаційного лікування, у той час як звичайні захворювання і травми – виключені з підстав для надання допомоги за лікарняними.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що лікарняні українцям збираються значно «урізати», а лікарів, які їх видають, почнуть ретельніше перевіряти.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень