В Україні повернуть випадково скасовані нардепами лікарняні

«Наприймали» такого, що з липня офіційно працевлаштовані українці не отримували б компенсації за час хвороби

Фото ілюстративне. З видання "Слово і діло"
Фото ілюстративне, "Слово і діло"

Парламент врегулював питання щодо відновлення фінансування лікарняних Фондом соцстраху, яке нардепи ВИПАДКОВО СКАСУВАЛИ з 30 червня цього року.

Верховна Рада внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими

повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

Відповідний закон Парламент прийняв 13 квітня, а чинності він набере з 30 червня 2021 року, повідомляють у Фонді соцстраху.

Нагадаємо, раніше Законом України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я», норми якого набувають чинності 30.06.2021, серед іншого, було внесено зміни до вищевказаного закону.

Так, у новій редакції закону було передбачено надання допомоги по тимчасовій непрацездатності на період реабілітаційного лікування, у той час як звичайні захворювання і травми – виключені з підстав для надання допомоги за лікарняними.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що лікарняні українцям збираються значно «урізати», а лікарів, які їх видають, почнуть ретельніше перевіряти.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень