Пів тисячі осіб на самоізоляції отримають понад пів мільйона за лікарняними листками на Рівненщині

Більше третини з них — медпрацівники

505 мешканцям Рівненської області на самоізоляції, у тому числі 180 медпрацівникам, оформлено 506 листків непрацездатності станом на 5 серпня цього року. За такими лікарняними нараховано загалом 535,6 тисячі гривень.

Особам, які перебували в самоізоляції після контакту з хворими на коронавірус, за листками непрацездатності нараховується 50% їхнього заробітку незалежно від стажу, медпрацівникам – 100% заробітку незалежно від стажу, - повідомила начальник відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Рівненській області Наталія Бідюк.

Тим, хто перехворів на коронавірус, листки непрацездатності оплачуються на загальних підставах, тобто залежно від заробітку і трудового стажу.

Фонд соціального страхування України прийняв до оплати лікарняні листки, видані через ізоляцію від COVID-19, на суму понад 10 мільйонів гривень. Найбільше таких листків непрацездатності було видано у Житомирській області – виплати нараховано для понад тисячі осіб на суму близько 1,5 мільйона гривень.

Рішення про направлення на самоізоляцію під меднаглядом з видачею листка непрацездатності приймає лікар за наявності підстав. Відкрити лікарняний на період карантину можливо дистанційно, тобто телефоном.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень