Убили, спекли та з'їли свою жертву. Суд над польськими канібалами почався через 19 років

Підозрювані вини не визнають

22 лютого в Щецині (Польща) почався судовий процес у гучній справі, події якої відбулися 19 років тому.

Чотирьох чоловіків звинувачують у вбивстві та канібалізмі. За версією слідчих, підозрювані вбили жертву з особливою жорстокістю, потім відрізали деякі частини тіла, спекли їх та з’їли. Особу жертви досі не вдалось ідентифікувати.

Підозрюваних було п’ятеро, але один з них  помер у 2017 році, ще до початку розслідування. Своєї вини вони не визнають. Про це повідомляє Radio Zet.

Здавалося б, у випадку такого страшного злочину канібали давно б мали відбувати покарання.

Однак основними доказами у справі є свідчення свідка та кілька підслуханих розмов. Один із обвинувачуваних кілька років тому зізнався у скоєнні злочину, однак у день суду заявив, що він не винний.

Суддя Анджей Ольшевський, який займається цією справою, заявив, що вона «нетипова і дуже складна, заплутана та оціночна».

Всі докази у цій справі були майже зібрані. Єдине, що досі не встановлено – це особа жертви. Не було знайдено ні тіла, ні жодних його залишків. Це правда, що ми маємо справу з огидним злочином. Але варто пам’ятати, кого він стосується. Деякі деталі (йдеться про канібалізм) з’явилися вже після скоєння вбивства, - стверджує суддя Ольшевський.

Адвокати кажуть, що це процес століття, якого ще ніколи не було в Польщі, а сама справа нагадує швейцарський сир.

Захисник одного з обвинувачуваних Єжи Синовець повідомив, що немає ланцюжка зачіпок, який би з’єднувався і вів до єдиного висновку. І що залишається надто багато знаків питання.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень