У Рівному є проблема навчання дітей з особливими потребами

Про це на засіданні міськвиконкому повідомив  начальник міського управління освіти Василь Харковець. За його словами, використовувати звичайні підручники для школярів із вадами зору неможливо:

– Ми зараз напрацьовуємо базу, на базі ЗОШ №24. Саме методичну базу, для дітей з вадами зору. Для таких дітей потрібні книжки рель'єфно-крапковим шрифтом Брайля, засоби письма таким шрифтом, аудіокниги та багато інших підручників, які потрібні для корекції зору.

До слова, кількість навчальних закладів і класів, у яких навчаються діти з особливими потребами, у Рівному щороку зростає. Наразі у школах міста навчаються 43 таких учнів. Крім того, пан Харковець додав, що матеріально-технічна база для роботи з такими дітьми щороку покращується.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень