«Шахівку» в Рівненському парку Шевченка повністю реконструювали

Тепер це, без перебільшення, одне з найкращих місць для відпочинку в центральній частині міста

Міська влада Рівного до дня Незалежності України відремонтувала саму будівлю, шаховий павільйон, підземні вбиральні, які довгий час були занедбані, та упорядкувала прилеглу до них територію. Більше про те, з якою метою зроблено реконструкцію, розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Ця частина парку повинна стати улюбленим місцем тусовки і дорослих, і дітей, бабусь, дідусів, мам і всіх інших. Кафе спеціально для них відкрили. Зайдіть – безалкогольне кафе, щоб приїхали тати, мами, бабусі. Зайшли, пообідали, посиділи. Мені особисто дуже подобається. Знаєте, я не люблю мітинги, не люблю всього іншого, а тут я просто відпочиваю. Отримую шалене задоволення.

Нагадаємо, що цьогоріч міська влада навела порядок в парку «Хіміків», на «Лебединці», на Пагорбі слави, а тепер і в парку Шевченка. Також вже закінчується ремонт в Будинку культури. А наступним проектом буде благоустрій в парку «Просвіти» на Північному. Втім, і в парку Шевченка роботи ще не закінчені й до кінця року дирекція парку планує завершити повну реконструкцію літньої естради.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень