На Рівненщині не вистачає місць у дошкільних навчальних закладах

Народжуваність у нашій області є однією з найвищих в Україні, - лише у 2014 році народилося понад 17 тис. дітей, яких через два роки необхідно забезпечити місцями у дошкільних закладах

Через складну фінансову ситуацію у державі, і в області зокрема, знизилися темпи розширення мережі закладів. Всупереч тому, минулого року створено понад 670 додаткових місць, природній приріст населення майже в 2,5 рази більший. Про це повідомив начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський під час щорічної обласної серпневої педагогічної конференції. З його слів, вирішенням цієї ситуації може стати створення ДНЗ різних форм власності:

 

 

Збільшення кількості дітей в області не дозволяє суттєво покращити стан справ із зарахуванням дітей до дошкільних установ. В 2014 році загалом створено додатково 672 місця, в той час, як кількість дітей, що народжуються, складає 1700. Таким чином, у нас прогнозовано буде зменшуватись відсоток охоплення дітей дошкільною освітою, якщо ми будемо менше, ніж 1700 місць створювати у дошкіллі. Загалом, у дошкільних закладах освіти області дошкільною освітою охоплено понад 40 тисяч дітей.

Також станом на 20 серпня до дошкільних навчальних закладів області зараховано 143 дитини вимушених переселенців із зони АТО. Тим часом 810 дітей з особливими потребами виховується у дошкільних навчальних закладах. За словами Григорія Таргонського, вони забезпечені належними умовами для їх навчання.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень