У Рівному відбулася щорічна педагогічна конференція

Традиційно перед початком нового навчального року освітяни міста зібралися для підбиття підсумків попереднього та визначення завдань на наступний рік

Конфнренція супроводжувалася виступами творчих колективів Палацу дітей та молоді. А розпочався захід із нагородження 10-ти кращих педагогів стипендією міського голови. Відзначили також і кращі дошкільні і загальноосвітні заклади міста. Міський голова Рівного Володимир Хомко роботу освітян оцінив «на відмінно», каже що і міська влада робить все можливе для покращення умов у закладах освіти:

 

 

В цьому році ми дали на освіту на капітальні видатки 18 мільйонів - майже вдвічі більше, ніж в минулому році. Три дитячих садка будуть здані за останні півтора року, відремонтовані школи, утеплені фасади, лічильники... Віддача є і від педагогів, тому що ця молодь, яка підросла, яка воює в АТО - це їхня заслуга. Попри ту скруту, попри невесокі заробітні плати, попри різні інсценуації навколо педагогічних працівників - освітня галузь міста Рівного працює "на відмінно".

Між тим, заступник міського голови Галина Кульчинська відзначила високий рівень якості освіти у рівненських школах, що і показали результати ЗНО з української мови та літератури. Нагадаємо, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання у сотню кращих шкіл України із 7 з половиною тисяч загальноосвітніх закладів нашої держави увійшло 5 рівненських шкіл. А із 51 випускника, що отримали максимальний бал із цього предмету – 17 саме з обласного центру. У рейтингу 200 кращих ліцеїв та гімназій України Рівне посіло почесне 5 місце.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень