Сьогодні в центрі Рівного фотовиставка спідвейного клубу «Сигнал»

З нагоди 30-ї річниці з дня перемоги «Сигналу» у чемпіонаті СРСР на Майдані Незалежності відкрилася фотовиставка, присвячена легендарній збірній

Всі охочі мають змогу побачити світлини з переможних змагань збірної та зблизька роздивитись спідвейні мотоцикли. Ця перемога в чемпіонаті, який відбувся у 1985-му році, принесла рівненським спідвеїстам славу не тільки на теренах СРСР, але й далеко за кордоном, розповідає керівник «Клубу вболівальників» рівненського спідвею, Сергій Головня:

– Сьогодні вболівальники можуть побачити світлини, на яких збереглися миттєвості переможних заїздів наших ветеранів, на той час активних діючих спортсменів - це Віктора Кузнецова, Володимира Трофимова, Анатолія Жабчика, Ігоря Звєрєва, Ігоря Марка. Окрим того, ми хочемо, щоб вболівальники не забували про славу нашого спідвею. І спідвей до цього часу залишається спортом найбільш, напевно, відомим у Рівному.

На виставку завітала й заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська та поділилася своєю думкою про значення спідвею та безпосередньо перемоги «Сигналу» для нашої області:

– Якщо говорити про справжню унікальність Рівненщини, то спідвей був і міг би бути саме тією "фішкою", яка вирізняла би Рівне на тлі України та Західної Європи. І сьогоднішня виставка є певним елементом підтвердження цього і певною шаною потужній команді, яка 30 років тому виграла Чемпіонат Радянського Союзу і потім ще двічі вигравала. І сьогодні тут були присутні знамениті гонщики, які були членами цієї команди і які тоді прославили Рівне.

До слова, сьогоднішня фотовиставка триватиме до кінця дня. А вже 29-го серпня в Рівному «Клуб вболівальників» проведе Відкритий Кубок, теж присвячений перемозі збірної «Сигналу». Віддати шану легендарним гонщикам та позмагатися за почесний трофей на Рівненському мототреці зберуться чотири команди, сформовані не лише з українських спідвеїстів, але й майстрів із Польщі, Латвії та Угорщини.  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень