У класи, де четвертий рік не вистачає підручників, планують надрукувати нові

Наступного року

Четвертий рік триває епопея з підручниками для 4 і 7 класів. Вперше проблема із забезпеченням книг виникла у 2015 році – через зміну трьома роками раніше навчальної програми.

Тоді у Кабміні подумали, що вирішити це допоможе співфінансування друку книг з місцевими бюджетами у співвідношенні 50/50. Однак, не вирішило.

 

Згодом пояснили, що спричинило брак підручників: коли їх друкували, у Міністерстві освіти вирішили взяти за розрахунок саме ту кількість школярів, які навчалися на той час, не спрогнозувавши ситуацію хоча б на кілька років.

І досі, зокрема, учні 7 класів не мають достатньої кількості посібників. Можливо, ситуацію вдасться змінити наступного року, повідомила заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

- 7 класи забезпечені підручниками на 83%.

 

Оскільки ця епопея тягнеться з року в рік, і щороку ці підручники не додруковують, ми маємо інформацію, що наступного року всі підручники для учнів 7 класів передрукують і забезпечать ними у повному обсязі за кошти державного бюджету.  

Ситуація в інших учнів значно краща цього року. 11 класи, навчальну програму яких теж нещодавно змінили, мають 96% від необхідної кількості книг. Решту постачальник пообіцяв довести упродовж тижня, зазначила Катерина Сичик.

А другі класи, які нині вчаться за стандартами Нової української школи, забезпечені підручниками у повному обсязі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень