Чи дарувати педагогам подарунки до Дня вчителя: відповідь начальника облуправління освіти (ВІДЕО)

День вчителя відзначатимемо у неділю, 6 жовтня

Начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський у відео на своїй сторінці у Фейсбуці відповів:

Не треба робити з цього проблему. Жодним нормативним документом не передбачена необхідність дарувати подарунки вчителям.

 

Якщо у вас є добра воля - можете це зробити. Якщо немає - ніхто нікого не примушує і ніхто нікого не просить. Майте це на увазі.  

Григорій Таргонський також пояснив, що вчитися у школі за програмою "Інтелект" ніхто не змушує:

Велика кількість людей нарікають на те, що віддали своїх дітей у школи, які навчають за програмою "Інтелект". Знову ж таки управління освіти і науки обласної держадміністрації неодноразово наголошувало. Нова українська школа дає дуже багато гарного і доброго сьогодні, але абсолютно безкоштовно.

 

"Інтелект", по-перше, треба оплачувати з власної кишені, по-друге, це був ваш свідомий вибір: ніхто вас не спонукав до цього. Обрали цей шлях - маєте йти. Ні - можете спокійно перейти в Нову українську школу і здобувати освіту за програмою Нової українсьокї школи. 

І наостанок додав роз'яснення щодо того, чи обов'язково батькам купувати для дітей зошити з друкованою основою: 

В цьому теж проблеми немає. Є можливість - можете придбати і це буде допомогою в освітньому процесі вашої дитини. НЕмає - спокійно можете не закуповувати зошитів з друкованою основою і обходитися звичайними зошитами. Цього буде абсолютно достатньо для здійснення навчального процесу.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень