ON-LINE

У селі на Рівненщині відкрили освітній заклад для особливих дітей

вівторок, 10 вересня 2019
Там обслуговуватимуть дітей віком від 2-х років

Новостворений освітній заклад днями запрацював у Степанській громаді, що на Сарненщині. Інклюзивно-ресурсний центр розташований у приміщенні Степанської ЗОШ І-ІІІ ступенів і має 4 окремих кабінети та чималий зал для очікування. Центр забезпечений комп’ютерною технікою, дитячими меблями, дидактичними та наочними матеріалами, приладдям для реабілітації, а також масажним столом.

Сарненщина є лідером із провадження інклюзії та першопрохідцем у відкритті подібних центрів. Зазначу, що ще на початку минулого року саме в Сарнах запрацював один із перших ІРЦ в області, – наголосив очільник обласного управління освіти Григорій Таргонський.

Уже понад 40 дітей отримали комплексну оцінку фахівців, а обслуговуватимуть тут понад п'ять тисяч дітей віком від 2-х до 18-ти років.

Цей заклад створили для дітей з особливими освітніми потребами та батьків, які спостерігатимуть за успіхами своїх чад. Мені довелося відчути на собі те, як по всій області довелося шукати фахівців, які б допомогли такій дитині. Зауважу, що це не просто і не дешево. Я радію від того, що сьогодні настав той день, коли ці послуги вже надають у нашому рідному Степані, а найголовніше, що вони цілком безкоштовні, – зазначив селищний голова Петро Крот.

Нагадаємо, цей інклюзивно-ресурсний центр став 22-им на Рівненщині.

За матеріалами Рівненської ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного