На владу Рівного подали в суд через школу

Бо влада передбачила у Генплані забудови нового мікрорайону її будівництво

Як повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко, зробив це один із забудовників мікрорайону «На Щасливому». Назвати прізвище його міський голова відмовився. Але пояснив:

Йому це, очевидно, не подобається, бо, самі розумієте, що цю землю можна продати під житлову забудову. Навіть не сумніваюся, що суд буде на нашій стороні. Більше того ми хочемо там ще одну школу і ще один дитсадок. Там буде жити понад 30 тисяч мешканців. Як це може бути без школи? А куди вони дітей поведуть?

За словами міського голови, земля, на якій будується мікрорайон, була районною. Зокрема, це були паї колгоспу, які роздали у власність людям ще до того, як земля почала належати територіально Рівному. І ті паї були кілька разів перепродані.  Тому вплинути на розподіл цієї землі влада міста не могла. Зате може вплинути на те, що на ній будувати.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень