Рівненським письменникам, які відстоювали Уласа Самчука, відповіли з Міносвіти (ФОТО)

Але повернути твори письменника у шкільну програму не пообіцяли

Пам'тяник Уласу Самчуку у Рівному

Лист з Міністерства освіти опублікувала у Фейсбуці голова Спілки письменників Рівненщини Ірина Баковецька. Вона прокоментувала:

Ірина Баковецька Вчора · Крига скресла, як думаєте? Але рухаємося далі!

Але ця відповідь не задовольнила письменників та іншу інтелігенцію Рівненщини. Вони називали лист відпискою. Писали таке:

Ілліна Валентина Такі листи потрібно слати у це профільне міністерство , практично, з усіх предметів. Я оце взяла у руки історію за 5 клас і вжахнулась ! Замість красивої історичної казочки про часи Київської Русі , розписано відповідними термінами про те, що ж то за наука історія, як її вивчають та якими методами досліджують. Маразм 595 левела!

Алла Рогашко Не думаю, що крига скресла... Цей папірець нічого не обіцяє насправді... Так, аби втихли....

Olena Zaharchenko так, на жаль, це виглядає як відписка

Галина Гнатюк Уроків літератури рідного краю за програмою аж два на рік. Тому "Марію" Уласа Самчука, МОЖЛИВО, читатимуть тільки деякі старшокласники Рівненщини. Повірити в те, що хтось вивчатиме цей твір як позакласний, чи й узагалі додатковий, наприкінці навчального року перед ЗНО - це щось на грані фантастики. Тому нам ще дуже рано розслаблятися.

Роман "Марія" Уласа Самчука називають найсильнішим твором про голодомор в УКраїні 1933 року

Сашко Кучеренко думаю, не час складати зброю і знімати обладунки

Сергій Пантюк Типова відписка, на жаль...

Адвокат Іванна Голуб Це і є лист-відписка, типова відповідь на звернення, без дат відповідного детального розгляду порушеного у зверненні питання та будь-якої конкретики...

Валентина Люліч Підтримую Сергія. Просто відписка. На жаль, цього треба було очікувати. Але якщо продовжувати настоювати, то все можливо)

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень