Учні 4 і 7 класів можуть залишитися без підручників до кінця навчального року

Перший семестр закінчився, а шкільних посібників ще нема

Половину навчального року учні 4 і 7 класів провчилися без шкільних підручників, можуть лишитися без них і до кінця року.

Нагадаємо, в міністерстві обіцяли, що книги надійдуть в школи ще в грудні минулого року.

Втім, незначне пожвавлення з постачанням почалося нещодавно. Більше того, надходить лише половина від потреби навчального закладу. Нагадаємо, рішенням Кабміну 50% необхідної суми на закупівлю підручників для цих класів мали профінансувати з держбюджету, ще 50% - з  місцевих бюджетів. Втім, через неузгодженість в законодавстві, можливості надавати гроші з місцевих скарбниць на книги, якими має забезпечувати держава – немає. Тож, поставка іншої частини потреб шкіл Рівненщини залишається не вирішеною, говорить начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський:

 

 

- Я особисто був в Міністерстві освіти, нам говорили, що другу частину (50%) будуть вирішувати на рівні Міністерства освіти. Та частка, яка проплачена (50% в минулому році з держбюджету, -ред.) – от зараз іде поставка підручників. Як буде вирішуватись інших 50%?... Ведемо дискусію з Міністерством, шукаємо шляхи порозуміння. Тобто, поки що, на інших 50% є великий знак питання.

 

В обласному управлінні освіти також запевняють, що батьки в жодному разі не будуть змушені купувати підручники для своїх дітей за власний кошт. Водночас, в управлінні також вважають, що відсутність посібників жодним чином не вплине на складання Державної підсумкової атестації у четвертих класах. 

Нагадаємо, на час відсутності підручників учням радять користуватися їх електронними варіантами на електронному репозитарії.

Проблема лише в тому, що навіть на електронному ресурсі Міністерства освіти посібники не в повному обсязі. Варто зауважити також, що в книгарнях підручники для 4 та 7 класів є і чимало батьків вже придбали їх за власний кошт.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень