У деяких українців можуть забрати частину пенсії

Якщо ситуація на фронті кардинально не зміниться

Пенсійні виплати, які у липні трохи збільшилися, можуть зробити практично однаковими для всіх у разі, якщо розв'язана рф повномасштабна війна затягнеться. Про це заявляють в Інституті демографії та соцдосліджень.

За словами керівниці організації Елли Лібанової, держава у будь-якому разі знаходитиме необхідні кошти для виплат непрацездатному населенню, навіть якщо доведеться «позичати» їх з держбюджету, а не брати з тих, що закладені у ПФУ.

— Держава у XXI ст. не може допустити, щоб непрацездатна людина голодувала, — наголосила Лібанова.

Водночас демограф вважає, що у разі затягування війни більшість пенсій, які виплачуватимуть за солідарною системою, можуть зрівнятися, і матимуть лише невелику відмінність – «для годиться».

Це може статись, якщо доведеться зупинитися на забезпеченні лише основних потреб пенсіонерів.

Однак причин для хвилювання наразі немає, пенсії виплачуються вчасно, окрім цього проводяться заплановані підвищення виплат.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень