Частина українців отримають підвищену в березні пенсію лише після війни

«Відкладена» індексація в дії

З 1 березня 2022 року деякі категорії пенсіонерів набули право на індексацію виплат. Проте підвищену пенсію вони зможуть отримати лише після війни.

Як повідомляє «НВ Бізнес», ці категорії пенсіонерів отримали право на індексацію відповідно до законів «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про статус народного депутата України» і «Про наукову та науково-технічну діяльність».

Кабмін постановою від 22 червня 2022 року вніс деякі зміни щодо індексації. У документі зазначається, що постанова набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем припинення або скасування воєнного стану.

Кому підвищать пенсії після війни:

  • держслужбовцям;
  • нардепам;
  • науковцям.

Право на індексацію пенсій вказаних громадян закріплено законодавчо — відповідний закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» набув чинності 15 лютого 2022 року.

На скільки збільшиться спецпенсія

Перерахунок пенсій буде проведено шляхом підвищення на коефіцієнт збільшення (1,14) розміру пенсії, обчисленого відповідно до вищевказаних законів, без урахування надбавок і доплат.

Тобто пенсії проіндексують на 14%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень