Повідомлення про шокуючі туалети пологового будинку Рівного прокоментував головний лікар закладу

Сказав, що їх планують ремонтувати

Нагадаємо, що шокуючі туалети побачила і сфотографувала у відділенні екстрагенітальної патології міського пологового будинку рівнянка Іванна Мельник. 

Чи збираються їх відремонтувати і коли саме – розповідає головний лікар пологового будинку Сергій Сулімовський:

Ми думаємо, що до кінця року зробимо, у крайньому разі, у двох відділеннях майже капітальний ремонт. Тому що 25 років у  всьому пологовому будинку капітальні ремонти не робили. Стояли зовсім інші пріоритети: дитяча реанімація, доросла реанімація, операційні, обладнання для того, щоб можна було надавати адекватну допомогу. А зараз укомплектовані доросла реанімація, дитяча реанімація, операційні зроблені, завдяки міській владі куплено нові операційні столи, зроблено ремонт двох операційних. Зараз робимо проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт не тільки у відділенні екстрагенітальної патології, а ще, крім того, у трьох відділеннях.

За словами Сергія Сулімовського, планують відремонтувати також пологові відділення №1 та №2. Втім, сказати точно, коли це буде зроблено, він не може. Адже все залежить від надходження коштів з бюджету міста. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень