ON-LINE

Тельці зустрінуть долю, а Водолії ризикують проґавити щось важливе: гороскоп на 13 листопада

вівторок, 12 листопада 2019

ОВНИ

Будьте уважними на роботі, інакше доведеться все перероблювати. Цього дня існує ризик великої помилки.

ТЕЛЬЦІ

Сприятливий день для знайомств із представниками протилежної статі. Ці стосунки можуть стати тривалими й серйозними. Тому, не засиджуйтеся вдома та частіше озирайтеся, щоб доля не пройшла повз вас.

БЛИЗНЮКИ

Сконцентруйтеся на чомусь одному і працюйте лише у цьому напрямку. У іншому випадку ви просто втратите день.

РАКИ

День буде дуже спокійним і приємним. Може виникнути лише одна проблема - якщо ви з кимось познайомитеся, то вам доведеться бути обачними у спілкуванні з цією людиною. Вона може стати причиною ваших неприємностей.

ЛЕВИ

Якщо ви прийшли до висновку, що нинішнє місце роботи вас більше не задовольняє, то не поспішайте з ним попрощатися. Не виключено, що найближчим часом на роботі вас чекають приємні зміни.

ДІВИ

Зірки рекомендують вам цілком і повністю присвятити цей день вирішенню проблем, на які ви тривалий час закривали очі. На вашій трудовій діяльності це позначиться дуже позитивно.

ТЕРЕЗИ

Ви працюєте дуже добре і ваш успіх уже ні для кого не є секретом. Це, звичайно ж, викликає невдоволення у ваших недругів. Цього дня вони можуть розпочати боротьбу з вами. Намагайтеся нічим себе не скомпрометувати.

СКОРПІОНИ

Ви думаєте про те, як швидше піднятися вгору по службових сходах, не докладаючи зусиль. А тепер придивіться уважніше до ваших друзів, бо вони й можуть виявитися тими сходами, які приведуть вас нагору.

СТРІЛЬЦІ

Не варто мати справ із чужими фінансами, бо це може призвести до небажаних наслідків. Краще приділіть час вирішенню своїх робочих питань.

КОЗЕРОГИ

Світила обіцяють вам емоційний підйом у другій половині дня. В цей час бажано не приймати серйозних рішень, інакше під дією сильних емоцій ви можете зробити неправильний вибір. Ретельно обмірковуйте свої слова та вчинки, щоб уникнути неприємних наслідків.

ВОДОЛІЇ

Життя вируватиме навколо вас, але через якісь неприємні дрібниці ви можете втратити інтерес до цих подій. І даремно! Ви ризикуєте пропустити щось дуже важливе. Те, що вже не повториться.

РИБИ

Не забудьте цього дня про необхідність перерви на чай, обід та інші потреби організму. Без паузи вам буде вкрай важко впоратися з усіма запланованими справами.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного