Тариф «Твій газ Рівномірний платіж»: ціна змінюватись не буде

Особливо зручним тариф буде для споживачів, які мають індивідуальне опалення (с) Леонід Кошельник

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» пропонує споживачам обрати тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

Він дозволить спланувати витрати на газ і розраховуватись за спожитий енергоресурс рівними частинами. Ціна газу в цій комерційній пропозиції фіксована та становить 7,99 грн за кубометр, і змінюватися не буде.

– На сьогодні це найкраща пропозиція, що дозволяє оптимізувати витрати домогосподарств на газ, відтак, у холодну пору можна зменшити оплату за витрачений енергоресурс до 40%.  Особливо зручним тариф буде для споживачів, які мають індивідуальне опалення, – зазначив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

У ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» наголошують, що зміна газового тарифу жодним чином не вплине на призначення державної допомоги клієнтам компанії.

У травні правила призначення субсидій було змінено. Відтепер грошову допомогу від держави будуть виплачувати виключно у готівковій формі.

Розмір субсидії розраховується за соціальними нормативами один раз на рік. Отримувати державну допомогу споживачі будуть за встановленим графіком, що не залежить від газового тарифу, який обирає споживач.

– Ми завжди своєчасно передаємо всю необхідну інформацію до Управління соціального захисту населення, а своїх клієнтів просимо вчасно сплачувати за газ. Бо вчасні розрахунки є запорукою стабільного газопостачання, – зауважив Леонід Кошельник.

Дізнатися більше про «Твій газ Рівномірний платіж» та знайти калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу можна на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». 

Споживачі можуть перейти на тариф у зручний для себе спосіб:

Нагадаємо, під'єднати тариф «Твій газ Рівномірний платіж» можна до 31 серпня поточного року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень