Сварка через гроші – Левам, вибір в особистих стосунках – Рибам: гороскоп на 20 липня

А Терезам і Козорогам варто уникати нових знайомих

ОВНИ

Вас ревнуватимуть. Результатом цього можуть бути різкі та необдумані вчинки з боку вашої половинки. Однак ви зможете уникнути проблем, якщо будете уважнішими, ніж зазвичай.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня можливі сварки, непорозуміння, образи та обмани. Постарайтеся зберегти самовладання і стежте за своїми словами. 

БЛИЗНЯТА

Остерігайтеся спокус, обманів і порожніх обіцянок. Також можливі невеликі сімейні неприємності. Зараз краще обмежити спілкування з друзями і присвятити себе родині.

РАКИ

Активні дії виявляться безрезультатними й ви тільки втомитеся. Ще вас чекають негативні зміни в особистому житті - особливо це стосується жінок-Раків. 

ЛЕВИ

Зорі попереджають про спалах ревнощів або сварку через гроші. Ваше небажання визначитися у виборі може погіршити ситуацію, яка переросте у великий скандал або повне розірвання стосунків.

ДІВИ

Не відкладайте відпустку – вам конче необхідно перезавантажитися. В особистому житті зайвими будуть надмірні емоції. Навіть позитивні.

ТЕРЕЗИ

З обережністю поставтеся до нових знайомств, щоб уникнути неприємностей. Нові люди у вашому оточенні можуть зіграти негативну роль. 

СКОРПІОНИ

Будьте дуже обережними з коханими, щоб випадково не зачепити їх самолюбства та не викликати ревнощі. Можливі легке нездужання, невдоволення і дратівливість.

СТРІЛЬЦІ

У першій половині дня можливі непорозуміння на роботі – важливо, щоб про це не дізнався ваш керівник. Зорі радять переосмислити минуле, у якому криються причини всіх ваших неприємностей.

КОЗОРОГИ

Вам вдасться подолати підступи ворогів – ваші гнучкість і витримка допоможуть обійти приховані пастки. Також рекомендується відмовитися від зустрічей з малознайомими особами.

ВОДОЛІЇ

Це буде небезпечний в емоційному плані день. Ви можете спалахнути буквально на порожньому місці, тому або уникайте людей, або вчіться приборкувати емоції.

РИБИ

Випадкова зустріч або нове знайомство може перерости у серйозні стосунки. Якщо ж ви вже маєте пару, то доведеться зробити вибір. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень