Небезпечна романтика – Левам, загроза великого конфлікту – Скорпіонам: гороскоп на 14 липня

А до Риб зорі будуть особливо прихильними

ОВНИ

Можливі різкі зміни настроїв. Ваше небажання прислухатися до оточуючих може досягти піку і призвести до повного розірвання взаємин. А цього робити аж ніяк не можна – ці люди вам ще знадобляться.

ТЕЛЬЦІ

Ви можете отримати неприємну інформацію про своїх партнерів або близьких. Постарайтеся стриматися у прагненні помститися - вам потрібно лише визначитися у ставленні до цих людей.

БЛИЗНЯТА

Ви будете невдоволені своєю роботою, але не поспішайте з рішеннями, інакше ваше фінансове становище може погіршитися. Не варто ризикувати, не обдумавши все ретельно.

РАКИ

Приділіть особливу увагу роботі з паперами та не довіряйте інформації, яку отримаєте цього дня.

ЛЕВИ

День несприятливий у фінансовому плані – будьте ощадливими, оскільки незаплановані витрати суттєво позначаться на вашому бюджеті. Остерігайтеся  й романтичних пригод - вони можуть мати небажані наслідки.

ДІВИ

Напруга, яка з’явиться у відносинах з кимось із родичів, дуже вас дратуватиме. Рекомендується обмежити контакти й більше часу провести наодинці.

ТЕРЕЗИ

Ви відчуєте емоційний підйом і будете готові зробити геть усе. Радісні передчуття будуть поєднуватися з романтичним настроєм і очікуванням змін. І вони будуть, але трохи згодом.

СКОРПІОНИ

Існує загроза великого конфлікту на роботі. Вам в жодному разі не можна втручатися, бо це матиме вкрай негативні наслідки.

СТРІЛЬЦІ

Ви перебуватимете в центрі уваги, що задовольнить ваше самолюбство. Але якщо ви не відчуєте щирості, то навколишні, разом з їхніми хвалебними промовами, враз стануть вам чужими. Ви не помилитеся, бо зможете розібратися в усіх тонкощах ситуації.

КОЗОРОГИ

У ваше життя можуть увійти нові люди, які подарують вам нові ідеї та відкриють очі на нові можливості. А згодом ще й фінансова ситуація значно покращиться.

ВОДОЛІЇ

Зорі віщують вам цікаві знайомства. Також цього дня може трапитися подія, яка серйозно вплине на ваші справи або довгострокові плани.

РИБИ

Уміння знайти рішення проблем і наполегливість у досягненні мети принесуть вам успіх. Зараз зорі настільки прихильні до вас, що будь-які справи вдаватимуться з першого разу. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень