Озлоблення та агресія – Близнятам, кохання або розлучення – Водоліям: гороскоп на 10 липня

А Терезам треба економити

ОВНИ

Не забувайте про повноцінний відпочинок, який вам зараз вкрай потрібен. Не рекомендується займатися навіть побутовими проблемами.

ТЕЛЬЦІ

У вас з'явиться прекрасна можливість діяти, залишаючись при цьому у тіні. Так вам вдасться викрити таємні задуми та інтриги проти вас.

БЛИЗНЯТА

Пам'ятайте, що озлоблення та агресія можуть погіршити ваше самопочуття. Також зірки застерігають вас від ризикованих справ і сумнівних знайомств.

РАКИ

Несподівана новина порушить душевну рівновагу або ускладнить взаємини у вашій родині. Вам потрібно буде багато красномовства та переконливості, щоб повернути спокій у сім’ю.

ЛЕВИ

Це буде енергетично потужний день. Сміливо беріться за будь-яку роботу, бо ви точно з усім впораєтеся. Вашій енергії та вірі у себе можна лише позаздрити.

ДІВИ

Не виключено, що доведеться відновити дружбу з тим, з ким відносини відверто не клеяться. Існує ризик недоцільних витрат.

ТЕРЕЗИ

Зараз треба менше витрачати грошей – невелика економія не завадить. Тим паче, що невдовзі вам можуть зробити пропозицію, яка вимагатиме коштів.

СКОРПІОНИ

Ваші обережність і завбачливість виявляться дуже доречними цього дня. Ретельно приглядайтеся до свого оточення.

СТРІЛЬЦІ

Терпіння і такт допоможуть створити обстановку довіри, затишку та душевної теплоти. Влаштуйте невелике сімейне свято.

КОЗОРОГИ

Можливі сімейні непорозуміння. Пильнуйте та не приймайте швидких рішень, бо це використають проти вас. Від вашої витримки буде залежати майже усе цього дня.

ВОДОЛІЇ

Ваші проблеми будуть пов'язані з особистим життям. Ви або пристрасно закохаєтеся, або розлучитеся зі своєю любов'ю.

РИБИ

Працюйте самостійно, якщо хочете виконати завдання ідеально. Не діліться ні з ким своїми планами. Відверте спілкування ви можете собі дозволити лише з рідними.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень