Критична фінансова ситуація – Дівам, відчуття щастя – Ракам: гороскоп на 15 липня

А сни Скорпіонів будуть віщими

ОВНИ

Вірогідні неприємні новини, які можуть вивести вас з рівноваги. Не заводьтеся – вже завтра все буде так, як треба.

ТЕЛЬЦІ

Друзі потребуватимуть матеріальної допомоги. Не бійтеся давати в борг і не хвилюйтеся - це тимчасові труднощі.  А найближчим часом зорі обіцяють фінансові надходження.

БЛИЗНЯТА

Будьте критичнішими до себе, розберіться в своїх почуттях, думках і вчинках. Використовуйте будь-яку можливість для того, щоб змінити на краще своє особисте життя. 

РАКИ

Цей день буде відзначений оптимізмом і відчуттям щастя. Зараз ви можете дозволити собі вийти за звичні рамки. Але не зраджуйте своїм принципам.

ЛЕВИ

Не сумнівайтеся у щирості тих, хто вас оточує. А от до нових знайомих придивляйтеся уважніше – є ризик, що серед них будуть недобросовісні люди.

ДІВИ

Цього дня може виникнути критична фінансова ситуація, тому постарайтеся мати резерв на випадок непередбачених витрат. Продумайте вже зараз план виходу зі скрутної ситуації. 

ТЕРЕЗИ

Сприятливий день для знайомств і відвідування нових місць. Свіжі враження потрібні вам зараз як ніколи раніше. Якщо ви знімете маску недоступності, то спілкування принесе вам масу позитивних емоцій. 

СКОРПІОНИ

Події цього дня змусять вас провести переоцінку цінностей. Ви будете здатні сконцентруватися на найменших дрібницях. Можливо, що у вас відкриється дар пророцтва, а сни будуть віщими.

СТРІЛЬЦІ

Ваша поведінка може бути непередбачуваною – ви й самі здивуєтеся. Не сприймайте занадто емоційно професійні успіхи і не вихваляйтеся ними.

КОЗОРОГИ

Вам буде важко пробачити помилки близьким людям. Постарайтеся не зганяти злість на невинних, бо це зашкодить вашій репутації і ще більше ускладнить ситуацію.

ВОДОЛІЇ

Вам треба перепочити і розслабитися. Подбайте про те, щоб у вашому меню було більше вітамінів, а навколо – менше тих, хто вас дратує.

РИБИ

Вам вдасться повністю відсторонитися від зовнішньої метушні, тому ви зможете спокійно оцінити ситуацію та ухвалити важливі рішення. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень