Більше грошей – Тельцям, сюрпризи та подарунки – Стрільцям: гороскоп на 13 липня

А Водолії вже на пів шляху до визнання

ОВНИ

Зараз вам під силу впоратися з будь-якою справою. Не сидіть склавши руки і не соромтеся просити про допомогу, якщо це необхідно - вам не відмовлять. Хороший день для зміни сфери діяльності.

ТЕЛЬЦІ

Зорі прогнозують вам невеликий прибуток. Можливо, перед вами відкриються нові перспективи, але дуже обережно потрібно ставитися до нових ідей і пропозицій. 

БЛИЗНЯТА

Несподівана звістка змусить вас переосмислити свої дії або змінити пріоритетні напрямки у роботі. Може виникнути конфлікт з кимось із партнерів, але укладені цього дня угоди будуть прибутковими.

РАКИ

Можливі негативні зміни у фінансових справах і погіршення самопочуття. Уникайте спілкування з неприємними вам людьми, бо це може призвести до емоційного зриву. 

ЛЕВИ

Не виключені фінансові втрати або поява серйозних труднощів на роботі. Увечері можливі непорозуміння з домашніми.

ДІВИ

Зірки рекомендують контакти тільки з найближчими людьми, з якими можна поділитися і радістю, і смутком. Хоча радісних подій цього дня буде більше.

ТЕРЕЗИ

Вдалий день, коли ви зможете подолати підступи ворогів і поліпшити свій матеріальний стан. Можливі й несподівані особисті пропозиції.

СКОРПІОНИ

Несприятливі тенденції цього дня можуть серйозно вплинути на уявлення про себе та коханих. Рекомендується розірвати всі непотрібні зв'язки. Тим, хто збирається у подорож, зорі радять остерігатися нечесних людей. 

СТРІЛЬЦІ

Доля піднесе вам сюрпризи та подарунки. Головне – уникати з’ясування стосунків і ревнощів.

КОЗОРОГИ

Невдачі можуть переслідувати вас від самого ранку. Не виключено, що вам цього дня зроблять привабливу пропозицію, але вам буде важко перемогти в собі страх і сумнів.

ВОДОЛІЇ

Творчий підйом у поєднанні з розсудливістю допоможуть вам досягнути бажаного. Результат вашої діяльності в недалекому майбутньому призведе до визнання і слави. 

РИБИ

Можливі непорозуміння у відносинах з колегами. Цього дня доведеться пережити труднощі і в стосунках з близькими людьми. Тримайтеся!

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень