Страшно ходити вулицями? Стало відомо, хто у Рівному має боротися з бурульками

Хто за які території відповідає?

Послугу розчищення дахів будівель від снігу та бурульок може надати Рівненський трест зеленого господарства або інші приватні підприємства за окрему плату.

При цьому відповідальність за безпечне проведення таких робіт несе організація, установа, товариство, підприємство, на дахах яких є ті самі бурульки, повідомляє міська рада Рівного.

У повідомленні йдеться, що згідно з пунктом 5.5.3. Правил благоустрою міста Рівного у зв’язку з погіршенням погодних умов необхідно терміново забезпечувати очищення та прибирання снігу на території, прилеглій до закладу, установи, організації та організовувати роботи по розчищенню покрівель, дашків та козирків над входами від снігу та бурульок.

 

Щодо адміністративних будівель, підприємств, то відповідальність за розчищення дахів від бурульок та снігових наметів несе власник будівлі.

 

А якщо мова йде про житлові будинки, то відповідальність лягає на організацію – ОСББ, ЖБК, керівну компанію, яка обслуговує, утримує такий будинок.

В місцях, де багато пішоходів, взимку варто огороджувати небезпечні ділянки сигнальною стрічкою.

До речі, за порушення  вимог законодавства у сфері благоустрою, керівники підприємств, установ та організацій притягуються до адміністративної відповідальності.

Зауважимо, що звернутися до Тресту зеленого господарства можна за адресою: вул. Київська, 64 або за номером:  65-38-31).

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень