Степанов назвав фейком новини про заборону продажу повсякденних товарів під час карантину

Уряд помилився, бо думав, що карантин введуть лише на 16 днів (с)

У супермаркетах продаватимуть і непродовольчі товари.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, спростовуючи інформацію про заборону продажу деяких непродовольчих товарів під час карантину.

Я бачив цю інформацію, яка з'явилася в мережі, вона не є достовірною.

 

Чим дозволено буде торгувати в період з 8 по 25 січня - це торгівля харчовими продуктами, на торгових площах, де не менше 60% площі призначене для торгівлі харчовими продуктами, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням та засобами захисту рослин.

 

Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися тільки зі здійсненням адресної доставки замовлень, - резюмував на брифінгу Максим Степанов.

Щодо побутової хімії, то Максим Степанов повідомив, що

Кабмін на засіданні 5 січня ще прийме певні уточнення.

За словами міністра, коли уряд встановлював перелік товарів, які не можна буде придбати, то виходив з того, що карантин триватиме в Україні тільки 16 днів.

16 днів - це той термін, який потрібен нам, щоб повністю збити хвилю поширення COVID-19.

 

Нам це потрібно, щоб ми потім вже не вводили ніяких локдаунів, щоб ми спокійно пройшли пікове зростання захворюваності на грип,

 

щоб ми вже до весни не запроваджували локдаун, щоб ми спокійно пройшли цю хвилю захворюваності й витримала наша медична система, - сказав Максим Степанов.

Нагадаємо, 4 січня Американська торгова палата в Україні повідомила, що на період січневого локдауна супермаркетам заборонили продавати побутову хімію, одяг, пресу та інші товари повсякденного попиту.

Як відомо, локдаун триватиме з 8 по 24 січня.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень