![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Рівнянка Валентина Молчанець здобула срібну нагороду на Чемпіонаті України з тріатлону у складі команди Києва
У Запоріжжі вже 26-тий рік поспіль провели міжнародний старт «Кубок Хортиці», що мав статус етапу Кубка України. Саме змагання присвятили до Дня пам’яті заслуженого тренера України Євгена Романюка.
- Це найбільш сакраментальний, традиційний старт для українського тріатлону, вже 26-й за ліком, адже на цих змаганнях зберігся формат дистанції, який вже майже ніде не проводять — командна гонка — родзинка даного Кубку України. Раніше навіть були чемпіонати Європи, клубні чемпіонати Європи в командній гонці – але згодом цей формат відійшов, але українські старти не зраджують своїм традиціям. 500 м плавання, 12 км велосипедної гонки та 3 км бігу на завершення — саме таку дистанцію мають подолати учасники командної гонки разом, від початку і до кінця. Ліміт — мінімум 3 учасники, максимум 5, - розповіла Валентина Молчанець.
Команда Київської області на чолі з рівнянкою Валентиною Молчанець стартувала з чотирма спортсменками.
Втім, після першого, плавального етапу, одна з дівчат значно відстала, тому на велосипедний сегмент вийшло лише три спортсменки.
Після плавального сегмента команда лідирувала з відривом в одну хвилину, що є досить сильним результатом.
На другому місці була команда Донецької області.
- На другому, вже останньому колі, в однієї з дівчат на розвороті на досить великій швидкості ізслизнуло колесо. Дівчина не отримала серйозних травм, проте налаштування велосипеду задля завершення велосипедного етапу забрало 1,5 хв часу, що за мірками тріатлону — ціла вічність, — резюмувала Валентина Молчанець.
Зробивши все можливе на біговому сегменті команда здобула почесне друге місце, поступившись команді Донецької області та виборовши 5 сек у сильних представниць Житомира.
Фото — Валентини Молчанець
Рівнянка, за 9 місяців після перелому хребта, стала чемпіонкою Європи з тріатлону (ФОТО)
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК