Сьогодні у Рівному працюватиме радник міністра охорони здоров’я

Щоб визначити потреби міста при створені дитячого хоспісу

У середу у Рівне завітає радник міністра охорони здоров’я в сфері паліативної допомоги  Олександра Брацюнь.

Вона зустрінеться з представниками обласної адміністрації та відвідає «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини», щоб зробити експертну оцінку потреб, які виникають в процесі створення дитячого відділення паліативної (хоспісної) допомоги. Нагадаємо, що саме це приміщення у Рівному визначили як таке, що має найбільші шанси прийняти у своїх стінах хоспіс для дітей.

Крім посадовців ОДА та керівника будинку дитину у цій зустрічі братимуть участь і активісти, які знають все,  про реальну потребу появи такого відділення у Рівному. Зокрема «Мережа 100 відсотків життя Рівного», «Скарбниця Надії» та інші.

Про деталі візиту Олексанлри Брацюнь у Рівне, ми повідомимо згодом. 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень