Бути чи не бути … хоспісу в Рівному?

В Рівному знов обговорювали питання реалій паліативної допомоги в нашій області

Зокрема, говорили про відкриття хоспісу в нашому місті. Як зазначає заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, Рівненська область матиме три стратегічні райони, де будуть розміщені головні хоспіси: це Дубно, Сарни та Рівне. В Дубно такий заклад нині вже існує, щоправда, на експериментальній основі. Він розташований на базі медичного коледжу, і всю діяльність, як медичну, так і соціальну, в ньому здійснюють студенти коледжу.

Щодо Рівного, то такий заклад в нашому місті, певно, з’явиться не скоро – через проблеми з фінансуванням. Проте, керівництво міста вже має певні плани щодо розміщення спеціалізованого закладу. Далі говорить начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук:

Є попереднє бачення наше з Вікторією Михайлівною (Покоєвчук – прим. ред.) по закладу – це друга міська лікарня, колишня залізнична, в якій, можливо, частину будемо заподіювати під створення міського хоспісу. Було до сьогоднішнього дня, можливо будемо змінювати, питання по дитячому хоспісу, це на базі Обласного спеціалізованого будинку дитини.

Щоправда, експерти, які прибули на конференцію, присвячену тематиці, розповідають, що з дитячими хоспісами існує досить суттєва проблема: зараз в Україні немає навіть бази сильних дитячих знеболюючих, що може загальмувати паліативну роботу.

Проте, всі ці плани поки що залишаються теорією, адже для впровадження їх в життя потрібні кошти, які наша влада сподівається отримати з-за кордону в вигляді донорських допомог.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень