Школярі зі сходу не хочуть повертатися у неспокійну Авдіївку

Завтра діти вже повернуться у Донецьку область

Такими враженнями поділилися діти, які приїхали на відпочинок у Рівне, з міським головою Володимиром Хомком.

Він в свою чергу побажав усім насамперед миру та здоров’я. На згадку про наш край міський голова подарував усім вишиванки. Ось що про приїзд дітей з Донбасу розповів міський голова Володимир Хомко:

Дітям сподобалось і нам, вони відчули ментальність нашу.

Нам це приносить задоволення душевне ,а дітям ви самі бачили.

І я вам скажу, що якби це робили років 20 тому назад, всі міста, і я думаю, що це можна було зробити, але цього не зробили. Не було б того, що зараз є.

 

Ви ж бачили як діти налаштовані, з цих дітей сепаратистів точно не буде, це всі діти наші, наші діти там на тій території.

За словами вчительки з Авдіївки, Алли Некрасової, дітям дійсно дуже сподобалося у Рівному, вони знайшли нових друзів і на згадку зробили сотні цікавих фото.

Нагадаємо, 20 школярів та 2 педагоги зі сходу приїхали на оздоровлення та відпочинок у санаторій «Електронік –Рівне» ще 28 грудня.

Для них підготували цікаву та змістовну програму. Діти мали змогу ознайомитись з історичними та архітектурними пам’ятками м. Рівного, з’їздити на екскурсії до м. Острога, м. Дубно, м. Львів, Пересопниці, м. Луцьк, відвідали зоопарк. А також свята діти зустрічали рівненських в сім’ях.

[media=105720] [media=105719]

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень