Щастя у коханні – Ракам, релакс – Близнятам: гороскоп на 28 серпня

А Терезам час подумати про себе

ОВНИ

Через емоційну нестабільність ви можете самі створити собі проблеми. Зараз краще обмежити спілкування з  важливими людьми, щоб не зіпсувати стосунки.

ТЕЛЬЦІ

Зверніть увагу на джерело доходу, яке ви раніше не розглядали як варіант. Це може принести реальну вигоду.

БЛИЗНЯТА

Нарешті ви можете дозволити собі розслабитися, подумати про себе, відпочити від насиченого ритму життя та просто отримати задоволення від звичайних речей.

РАКИ

Найбільше цього дня вам пощастить у коханні. Можливі нові симпатії. Можете сміливо брати ініціативу у свої руки - стосунки, які розпочнуться цього дня, будуть міцними.

ЛЕВИ

Не все складатиметься так, як вам хотілося, тому не плануйте чогось важливого і намагайтеся підлаштуватися під обставини.

ДІВИ

Ви можете відчути невпевненість і тривогу. Але це означатиме, що ви стоїте на порозі великих змін у житті, тому ваша підсвідомість турбується.

ТЕРЕЗИ

Ви нарешті по-справжньому зрозумієте себе і свої реальні бажання. От на них зараз й акцентуйте всю свою увагу, адже щаслива людина може більше.

СКОРПІОНИ

Велике прибирання сприятиме очищенню від негативних думок. Навівши лад ви відчуєте полегшення й зможете зосередитися на тому, що вас турбує, та знайти правильний вихід.

СТРІЛЬЦІ

Забудьте про слова, якими б правильними вони не були, та переходьте до дій, адже цього дня люди помічатимуть виключно ваші вчинки.

КОЗОРОГИ

Постарайтеся не надто навантажувати свій організм фізично або емоційно. Хоча, сили ви в собі будете відчувати чималі.

ВОДОЛІЇ

Вам необхідно поповнити свій енергетичний запас. Для цього потрібно більше позитивних подій. І хороших людей.

РИБИ

Вам варто зайнятися переосмисленням деяких взаємин. Але не поспішайте з рішеннями, оскільки зараз ви можете не врахувати усіх нюансів. Також уникайте нових знайомств із особами протилежної статі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень