Обман коханих – Терезам, захоплення – Водоліям: гороскоп на 25 серпня

А Ракам зорі прогнозують комерційний успіх

ОВНИ

Ваша чарівність допоможе справити враження та завести вигідні знайомства. А ось інтуїції довіряти не варто – перевірте свої наміри здоровим глуздом, порадьтеся з друзями.

ТЕЛЬЦІ

Вам треба уважніше придивитися до близьких людей, адже дружелюбність ще не свідчить про глибину почуттів. 

БЛИЗНЯТА

Цього дня можливі ситуації, які вимагатимуть від вас максимальної активності та швидкості реакції. Будьте обережні, бо через наївність і довірливість можете потрапити під чужий вплив. 

РАКИ

Сприятливе розташування планет дозволить реалізувати комерційні ідеї. Схильність до ризикованих операцій може підштовхнути вас на явну авантюру, проте, якщо розрахунок буде правильним, то ризик виправдається. 

ЛЕВИ

Похвала та добре ставлення керівництва змусять вас шукати незвичні шляхи вирішення проблем і нетрадиційний підхід до справи. 

ДІВИ

Емоційна нестабільність чи прагнення задовольнити свої бажання можуть призвести до великої сварки з близькими людьми. Зумійте вчасно зупинитися.

ТЕРЕЗИ

Вас може підстерігати невдача в любовних стосунках. Найімовірніше, через обман. А ось на роботі все буде добре, завдяки організаторським здібностям і вмінню раціонально розподіляти час.

СКОРПІОНИ

Запорукою успіху буде вміння викликати співрозмовника на відвертість. Але намагайтеся не заходити надто далеко.

СТРІЛЬЦІ

Ви подобатиметеся усім, бо зможете вселити в оточуючих оптимізм. Не зловживайте цією симпатією й не намагайтеся вирішити усі свої проблеми одразу.

КОЗОРОГИ

Будь-яке ваше починання незабаром дасть хороші результати. Але тільки якщо ви зможете пробудити в собі внутрішню енергію і направити її на роботу.

ВОДОЛІЇ

Цього дня вас чекають бажані зустрічі та компліменти. Гарний настрій дозволить активно включитись у роботу, зміцнити свої позиції та розширити коло спілкування потрібними людьми.

РИБИ

Зараз навіть нереальна мрія може стати дійсністю. В особистому житті очікується перехід на інший рівень, тому потрібно добре обмірковувати свої слова та вчинки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень