ON-LINE

Шанси ще є: лабораторний центр взяв проби води з Басівкутського водосховища

четвер, 06 червня 2019
Результати будуть завтра

Проби води у трьох точках найбільшої водойми Рівного фахівці обласного лабораторного центру відібрали ще у вівторок. Результати аналізу повинні ж надати за три дні – вже цієї п’ятниці.

Чи є надія на те, що у порівнянні з минулим роком, вода могла стали трохи чистішою, ми запитали у керівника Рівненського обласного лабораторного центру Романа Сафонова:

Після зими водойма самоочищається. Зазвичай, у цю пору показники кращі, ніж будуть згодом, але це тимчасове «покращення».

Також Роман Сафонов розповів, що проби фахівці лабцентру відбирали за власною ініціативою, адже за перевірку місць купання в області відповідає Держпродспоживслужба. Вони, як розпорядник інформації, згодом самі озвучуватимуть результати. Утім, тільки після завершення тендерної процедури, яка і визначить, хто цьогоріч повинен забирати ці проби.  

Між тим, на сайті Prozorro вказано, що обидві тендерні пропозиції (серед яких і лабораторний центр) наприкінці травня Держпродспоживслужба відхилила.

Тож, найближчим часом повинні оголосити новий тендер.

Нагадаємо, торік усі проби води з Басівкутського водосховища були негативними – вода не відповідала жодним нормам. Водойма  кишіла бактеріями кишкової палички і цистами лямблій, адже сюди постійно скидають нечистоти, у тому числі й із септиків місцевого населення.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного