Селище на Рівненщині виграло грант у майже півмільйона грн на свій економічний розвиток

Розвиватися економічно збирається, приваблюючи до себе туристів

Гощанська селищна рада виграла грант державної установи Український культурний фонд. За нього реалізує проект «Використання культурного потенціалу Гощанської громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій задля економічного розвитку Гощі».

Про те, що збираються зробити у селищі за грантові кошти, розповів керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук:

Ми зробимо цифровізацію об’єктів культурної спадщини, цікавих туристичних атракцій в Гощі. Запросимо представника Googlе, який зробить цю цифровізацію.

 

Буде проведена зйомка відеороликів промоційних.

 

Також буде створено сайт і два мобільних додатки для  Play Market і App Store.

Євгеній Сульжук

За словами Євгенія Сульжука, у  межах проекту організують кампанію з популяризації селища. Для цього проведуть екскурсії, денні та нічні театралізовані квести, виготовлять сувенірну продукцію. Також встановлять 22 ковані туристичні вказівники, а на всіх туристичних об'єктах розмістять таблички з QR-кодами. За ними, скачавши собі розроблений в межах проекту мобільний додаток, людина зможе прочитати інформацію про об'єкт. 

Розмір гранту – 463 тисячі гривень. Найбільше з цієї суми – 150 тисяч гривень – витратять на створення сайту та мобільних додатків. Реалізувати проект планують до 3 грудня цього року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень