Самоїдство Левів і Близнюки-порадники: гороскоп на 6 жовтня

ОВНИ

Ви можете будете трохи відірваними від реальності. З одного боку, це допоможе злегка перепочити, з іншого - може перешкодити в ухваленні якихось рішень.

ТЕЛЬЦІ

Замість того, щоб скаржитися на долю, порадійте краще тому, що маєте. У іншому випадку ви ризикуєте втратити і цей привід.

БЛИЗНЮКИ

Ви будете домінувати. Зрештою, як завжди. Вашим близьким буде важко знайти з вами спільну мову, оскільки ви будете впертими, як ніколи. Вас ще й потягне поради роздавати…

РАКИ

Вам потрібна увага оточуючих, але навіть отримавши її, ви не будете почуватися задоволеними. Не переймайтесь – просто бувають такі дні.

ЛЕВИ

День буде важким і напруженим в особистих питаннях. Не займайтеся самоїдством, бо це загрожує нервовими зривами. І не намагайтеся якось вплинути на свою половину – це теж позитивного результату не дасть.

ДІВИ

Вам доведеться з чимось змиритися і до чогось звикати, навіть, якщо ваші розум і серце будуть категорично проти. Що ж, іноді доводиться приймати й неприємні рішення.

ТЕРЕЗИ

Намагайтеся у погоні за прибутком не втратити людського обличчя. Умійте вчасно зупинитися і задуматися чи варта ваша мета таких титанічних зусиль? Можливо, ви не там шукаєте щастя?

СКОРПІОНИ

Не поспішайте засмучуватися, що вихідні закінчуються, а ви так і не встигли насолодитися відпочинком. Краще продумайте тактику дій на прийдешій тиждень, який буде насичений різними подіями.

СТРІЛЬЦІ

Вам захочеться пригод. І ви їх знайдете. Тільки будьте обережними, оскільки через брак гострих відчуттів у повсякденному житті ви можете трохи захопитися і вплутатися у якусь авантюру.

КОЗЕРОГИ

Створюйте ілюзію бурхливої ​​діяльності. Варто вам показати, що ви не дуже зайняті й одразу ж знайдуться охочі завантажити вас по саму маківку.

ВОДОЛІЇ

Цього дня світ буде крутитися навколо вас. Від вашої ініціативи буде залежати успіх справ. Сформулюйте чітко свою мету і рухайтеся вперед, а ситуація обов'язково складеться на вашу користь.

РИБИ

Люди будуть дуже цікавитися вашими планами на майбутнє. Їх краще не озвучувати – просто тихо та впевнено робіть свою справу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень