Рівняни отримали нагороду на Кіпрі

Кліп про рівненський краєзнавчий музей глядачі визнали кращим

Із 60 робіт, представлених до показу на фестивалі, що проходив цими вихідними у селищі Перволія неподалік від Ларнакі на Кіпрі, глядачі вподобали саме кліп про рівненський краєзнавчий музей.

 

Ідея подати відеороботу на фестиваль виникла у продюсера кліпу Віктора Булиги. Музичний кліп «Люблю музей» був представлений у 10-ці в номінації «Музичний фільм». Розповідає продюсер роботи Віктор Булига:

 

В нашій групі (музичний фільм,-ред.) крім нашого фільму, ще були 3 з США, 2 з Індії, Португалії, Іспанії, Ірландії і Ізраїлю. Ми не лише обійшли всіх у нашій групі - нас обрали глядачі серед шістдесяти фільмів. Тобто, ми отримали приз глядацьких симпатій. Я вважаю, що це найцінніших приз, тому що, всі фільми знімаються для глядача. 

Відзнаку організатори фестивалю пообіцяли прислати протягом тижня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень