Рівняни отримали нагороду на Кіпрі

Кліп про рівненський краєзнавчий музей глядачі визнали кращим

Із 60 робіт, представлених до показу на фестивалі, що проходив цими вихідними у селищі Перволія неподалік від Ларнакі на Кіпрі, глядачі вподобали саме кліп про рівненський краєзнавчий музей.

 

Ідея подати відеороботу на фестиваль виникла у продюсера кліпу Віктора Булиги. Музичний кліп «Люблю музей» був представлений у 10-ці в номінації «Музичний фільм». Розповідає продюсер роботи Віктор Булига:

 

В нашій групі (музичний фільм,-ред.) крім нашого фільму, ще були 3 з США, 2 з Індії, Португалії, Іспанії, Ірландії і Ізраїлю. Ми не лише обійшли всіх у нашій групі - нас обрали глядачі серед шістдесяти фільмів. Тобто, ми отримали приз глядацьких симпатій. Я вважаю, що це найцінніших приз, тому що, всі фільми знімаються для глядача. 

Відзнаку організатори фестивалю пообіцяли прислати протягом тижня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень