Рівненщина ініціюватиме зміни у процедурі харчування дітей-чорнобильців

У чотирьох районах з п’яти у чорнобильській зоні школярі не харчуються

Нагадаємо, цю процедуру часто змінювали, утім уже два роки тендери для організації харчування у школах проводять на районному рівні. У результаті, у чотирьох районах Рівненщини з п’яти, віднесених до чорнобильської зони, діти вже кілька місяців не харчуються, розповідає начальник обласного управління соціального обслуговування населення Олексій Шамак:

- Володимирецький район – процедура триває. Обіцяють, що з дня на день договір буде укладений, харчування розпочнеться. У Дубровицькому районі з 14 квітня розпочалося харчування. Зарічненський район – на жаль, було подало дві скарги до антимонопольного комітету і аукціон ще триває, харчування немає. Рокитнівський район – не харчуються. Сарненський район – обіцяють, що з 1 травня, ну, тобто, це вже буде 3 травня, напевно, вже почнеться харчування.

Про це йшлося під час зустрічі керівництва області з представниками чорнобильців Рівненщини, традиційно, напередодні чергової, уже 31 річниці з дня Чорнобильської катастрофи.

Тож голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко дав розпорядження напрацювати пропозиції до Уряду щодо зміни процедури у проведенні тендерів на організацію дитячого харчування, аби спростити і пришвидшити її.

Про проблеми з харчуванням, зокрема, у Сарненському районі сайт Радіо Трек писав у матеріалі «Генерало-єнакієвські» фірми позбавили шкільних обідів дітей-чорнобильців на Рівненщині.

До слова, впродовж 2017 року компенсація за харчування сім’ям з дітьми, потерпілим від наслідків на ЧАЕС та на організацію безплатного харчування на забруднених територіях виплачено 17 млн гривень.

Зауважимо також, серед областей України саме на Рівненщині проживає найбільше осіб такої категорії. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень