Понад 500 000 000 грн. рівняни повернуть до бюджету. Субсидіями.

Мова йде про повернення до бюджету невикористаних субсидій. Для Рівненської області ця сума становить 547 мільйонів гривень

Втім, станом на 1 жовтня 2016 року в Рівненській області нараховано субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на суму понад 780 мільйонів гривень. Середній розмір субсидії у вересні поточного року становив 92,5 гривні, в той час, як на початку року ця цифра досягала 1324 гривень.

Також департаментом соціального захисту населення ОДА очікується збільшення кількості претендентів на субсидії. Детальніше про це розповідає спеціаліст департаменту Тетяна Дойничко:

Наразі департаментом соцзахисту очікується, що до кінця поточного року до органів соціального захисту місцевих звернеться ще близько 81 тисячі родин. При цьому, передбачається, що системою субсидій буде охоплено близько 245 тисяч домогосподарств області. Це приблизно 70% від загальної кількості.

Щодо «теплих кредитів», то нині існує наступна система відшкодування: для ОСББ це 40%, для фізичних осіб – 35% від суми. Втім, відшкодована частина не може перевищувати 14 тисяч гривень.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень