Понад 500 000 000 грн. рівняни повернуть до бюджету. Субсидіями.

Мова йде про повернення до бюджету невикористаних субсидій. Для Рівненської області ця сума становить 547 мільйонів гривень

Втім, станом на 1 жовтня 2016 року в Рівненській області нараховано субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на суму понад 780 мільйонів гривень. Середній розмір субсидії у вересні поточного року становив 92,5 гривні, в той час, як на початку року ця цифра досягала 1324 гривень.

Також департаментом соціального захисту населення ОДА очікується збільшення кількості претендентів на субсидії. Детальніше про це розповідає спеціаліст департаменту Тетяна Дойничко:

Наразі департаментом соцзахисту очікується, що до кінця поточного року до органів соціального захисту місцевих звернеться ще близько 81 тисячі родин. При цьому, передбачається, що системою субсидій буде охоплено близько 245 тисяч домогосподарств області. Це приблизно 70% від загальної кількості.

Щодо «теплих кредитів», то нині існує наступна система відшкодування: для ОСББ це 40%, для фізичних осіб – 35% від суми. Втім, відшкодована частина не може перевищувати 14 тисяч гривень.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень