Міське управління соцзахисту Рівного таки перенесуть?

Але коли саме - невідомо

Нині старе приміщення управління соціального захисту населення розташоване за адресою вул. Соборна, 12, поруч з міськвиконкомом. Нове ж, більше приміщення, - це чотириповерховий довгобуд, розташований на вулиці Драгоманова, за поліклінікою №2. І його ще шість-сім років тому обіцяли віддати управлінню соцзахисту. Але на добудову цього приміщення завжди бракувало грошей. 

Тепер мер Рівного Володимир Хомко розповідає, цю будівлю місто відсудило ще чотири роки тому і під управління соцзахисту використовувати не збиралося. Але плани змінилися. Про причини далі - Володимир Хомко:

Не планували робити соцзахист, але з огляду на те, що так різко змінилася кількість людей, які отримують субсидії, прийшли до висновку, що треба терміново вирішувати це питання. Тому замовили проект, зробили цей проект. Гарний проект, з великою кількістю ліфтів і таке інше

По цьому проекту вже було проведено тендер, орієнтовно за 10 днів заплановане підписання договору з фірмою-виконавцем. На ремонт нового приміщення в бюджеті передбачено 16 мільйонів гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень