ON-LINE

Устю не відновлять, доки не заплатять борги за проект

середа, 06 березня 2019
Його зробили, однак усіх грошей не отримали

Відновлення річки Устя не можуть почати через низку документів. Йдеться про техніко-економічне обґрунтування відновлення річки Устя.

Його у 2013 році замовило в рівненської фірми-проектанта управління водних ресурсів області. Цей проект коштував майже мільйон гривень, з яких для проектантів заплатили лише частину – понад 700 тисяч.

Однак решту коштів так і не перерахували з Держбюджету. Тож нині Басейнова рада річки Усті хоче розпочати роботи з відновлення водної артерії, однак не може, говорить голова Басейнової ради Віталій Ундір:

Проект незавершений. Це заважає нам розпочати роботи. Документація залишилася в підрядної організації, яка виконувала ці роботи. І враховуючи, що є заборгованість з оплати цих робіт, підрядна організація не передає нам цю документацію. Лишається передати контроль за цією документацію департаменту будівництва, доплатити кошти, яких не вистачає та скоригувати проект.

Техніко-економічне обґрунтування стосується частини Усті, яка протікає через Рівне та Квасилів. В обґрунтуванні вказані всі заходи з відновлення річки та їхня вартість.

Зауважимо, що йдеться про майже 170 мільйонів гривень. Аби проект дофінансували в Басейновій раді вирішили передати це обґрунтування від департаменту водних ресурсів до департаменту будівництва та архітектури. Керівництво області нині доручило обом департаментам розробити порядок передачі.

 

 

Після цього проект скоригують. Адже спеціалісти в НУВГП визначили, що для порятунку Усті треба працювати з верхів’ям річки, а не її серединою.

Роботи мають профінансувати з обласного природоохоронного фонду, а самі роботи з обласного, міського та місцевих бюджетів. Зауважимо, що від міста був присутній заступник начальника управління ЖКГ Рівного Володимир Лапюк. На запитання Віталія Ундіра, чи точно місто виділить співфінансування, чиновник відповів:

Ну, я доведу до відома міського голови.

Роботи над проектом відновлення Усті планують завершити до 2020 року.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного