Вулицю над Устею хочуть зробити виключно пішохідною

Йдеться про вулицю Гоголя

На сайті міськради зареєстровано петицію Владислава Ричка. У тексті йдеться (подаємо без змін):

Відрізок набережної р. Устя від церкуви Св. Миколая УГКЦ до стадіону Авангард є улюбленим місцем відпочинку багатьох жителів міста Рівне, де вони гуляють разом із дітьми. Діти катаються на роликах, скейтах, велосипедах. В цей же час там проїзджає велика кількість автомобілів, як по звичайній вулиці. І виходить, що діти та дорослі ходять просто по проїзджій частині. 

Враховуючи вищесказане, пропоную відрізок набережної р. Устя від церкуви Св. Миколая УГКЦ до стадіону Авангард перекрити для проїзду автомобілів.

Підтримати петицію можна тут.

До слова, рух цією ділянкою вулиці у Рівному уже забороняли. Колись тут навіть стояли шлагбауми, які унеможливлювали проїзд до стадіону.

Фото, які використані у публікації з google maps, датовані травнем 2015 року.  Церкву Св. Миколая УГКЦ нині добудовано. Що стосується руху автомобілів – з 2015 року ситуація не змінилася.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень