Рівняни просять туалети на кінцевих зупинках

Аби спростити життя водіям маршруток

29 серпня на сайті електронних петицій Рівненської міськради з’явилося звернення з проханням встановити вбиральні на кінцевих зупинках громадського транспорту.

Автор петиції Олександр Мамайчук впевнений, що пояснювати доцільність такого нововведення не потрібно (подаємо текст без змін):

Вважаю, що тут не потрібно щось пояснювати. Є люди, у них є свої «потреби», а нинішня ситуація змушує робити  не по Європейськи, м'яко кажучи. Для бюджету нашого міста це дрібниця, а водіям «порятунок»,  тому що зовсім не дрібниця.

Варто зазначити, що для розгляду міським головою звернення повинно набрати 300 голосів. Підтримати його можна до 13 жовтня за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, напередодні рівняни просили встановити більше лавок на Лебединці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень