Жінка у Рівному запропонувала приспати 400 собак

Через шум і сморід

На рівненському сайті петицій з’явилося звернення із закликом щодо ліквідації розплідника собак на території Радіозаводу. Його ініціатором стала Жанна Степанюк.

Жінка заначає, що розміщення розплідника у цьому місці є не лише незаконним, а й створює загрозу життю і здоров'ю мешканців ближніх будинків, а також студентів та викладачів МЕГУ, під вікнами якого розплідник розміщений.

У зв’язку з тим, що бізнесмен ігнорує рішення суду, автор петиції пропонує приспати тибетських мастифів:

Оскільки Бойко Ю.О. рішення суду не виконує, а забрати собак і перемістити їх в інше місце неможливо, то єдиним та реальним виходом із даної ситуації є гуманна евтаназія вище зазначених собак.

Проголосувати за звернення можна до 2 вересня за цим посиланням.

Нагадаємо, суд зобов’язав бізнесмена Юрія Бойка до 14 червня вивезти майже чотири сотні собак з території Радіозаводу. Однак, він цього так і не зробив. Окрім того, у Рівному немає місця, куди б можна було переселити таку кількість мастифів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень