ON-LINE

Мастифів з Рівненського радіозаводу не «виселили»

четвер, 14 червня 2018
Знову

Розплідник мастифів з радіозаводу прибрати не вдалося. Суд зобов’язав бізнесмена Юрія Бойка вивести майже чотири сотні собак з цієї території до 14 червня. Державні виконавці прийшли сьогодні примусово ліквідувати вольєри, адже територія, де Бойко розташував розплідник, належить міській раді. Докладніше розповідає начальник міськвідділу державної виконавчої служби Павло Якобчук:

Згідно з рішенням суду Бойко має знести розплідник собак. Він на черговій сесії міської ради заявляв, що це його розплідник, це його собаки, на цій підставі суд виніс рішення. Державний виконавець буде виносити постанови про накладення штрафу на Бойка, і напрявляти подання на притягнення його до відповідальності.

Павло Якобчук - у жовтій сорочці

Враховуючи, що він не виконав постанови суду. На нашу думку – це умисне невиконання.  Ми прекрасно розуміємо, що він мав можливість його виконати. Жодних документів, які б підтвердили поважність причин невиконання, він не надав, відповідно, і сам тут не з’явився.

Нині майном радіозаводу керує арбітражний керуючий, який має його продати. На виселення мастифів він прислав своїх представників, які не пропустили виконавців на територію радіозаводу.

Приміщення перебуває на утриманні в підприємства-утримувача. Представника цього підприємця на місце викликати не змогли.

Тепер, аби потрапити до собак, виконавці вимагатимуть дозволу в суду. Зауважимо, що місця, куди перевести майже чотири сотні собак, немає. КАТП 1728 готове розмістити на своїй території тільки вісім мастифів.  

Працівник КАТП, який присипляє собак. В руках тримає транквілізатор, яким мали приспати вісім мастифів


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено хаскі

    В районі Автовокзалу знайдено хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Знайдено маленького собачку

    Увага тому, хто загубив маленького песика чорного окрасу з нашийником! Його знайшли в районі...
  • Знайдено вівчарку

    На Костромській, 49 знайдено вівчарку з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ