«Кольори, як у Європі»: рівняни просять нові контейнери

Для сміття

Рівнянка Вікторія Скрипчук пропонує встановити смітники-сортувальники у центрі міста. Петицію з таким проханням вона зареєструвала на сайті Рівнеради:

Оскільки центр міста, а саме територія торгового центру «Злата Плаза» і кінотеатру «Україна» є найбільш популярними місцями відпочинку, пропоную встановити як мінімум 5 смітників, в яких є обов’язкових 2 контейнери:

1. Темно-сірий для загальних відходів

2. Жовтий - для пластику

3. Синій контейнер для паперу

4. Зелений для біосміття

Кольори обрані не випадково, а взяті як приклад із Німеччини, котра є переможцем світу з сортування сміття. Також варто було б зазначити, що територія «Лебединки», «Гідропарку» і «Басового Кута» також потребувала б таких технологій.

Збір підписів триватиме до 15 вересня. Якщо петиція набере необхідну кількість голосів, а це 300, то її розглядатиме міський голова.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень