«Кольори, як у Європі»: рівняни просять нові контейнери

Для сміття

Рівнянка Вікторія Скрипчук пропонує встановити смітники-сортувальники у центрі міста. Петицію з таким проханням вона зареєструвала на сайті Рівнеради:

Оскільки центр міста, а саме територія торгового центру «Злата Плаза» і кінотеатру «Україна» є найбільш популярними місцями відпочинку, пропоную встановити як мінімум 5 смітників, в яких є обов’язкових 2 контейнери:

1. Темно-сірий для загальних відходів

2. Жовтий - для пластику

3. Синій контейнер для паперу

4. Зелений для біосміття

Кольори обрані не випадково, а взяті як приклад із Німеччини, котра є переможцем світу з сортування сміття. Також варто було б зазначити, що територія «Лебединки», «Гідропарку» і «Басового Кута» також потребувала б таких технологій.

Збір підписів триватиме до 15 вересня. Якщо петиція набере необхідну кількість голосів, а це 300, то її розглядатиме міський голова.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень