У Рівному хочуть навести порядок з тротуарами

Нині шукають однодумців

Фото ілюстративне

На сайті електронних петицій з’явилася пропозиція привести в порядок пішохідні доріжки у Рівному.

Автор петиції Дмитро Хіночек нарікає на занедбані тротуари, часто без бордюрів, які провалюються через постійні підмивання дощами. Особливо це стосується спальних районів міста.

Рівнянин пропонує наступне:

Створити або залучити групу осіб – спеціалістів у цій галузі (архітекторів та інженерів з міського будівництва та благоустрою території), а також громадських діячів, голів ОСББ та місцевих жителів, які спільно розроблять план ремонту, демонтажу непотрібних та будівництва нових тротуарів і пішохідних доріжок оптимальної ширини та з довговічним покриттям.

Він наголошує, що варто звернути увагу й на землю та зелені насадження, які знаходяться поруч з тротуарами – вони не повинні заважати один одному.

Фото ілюстративне

Згідно з планом, розпочати роботи потрібно у найгірших місцях з урахуванням кількості пішоходів.

Ремонт повинні ретельно контролювати група розробників та жителі міста, а організації, які займатимуться ремонтом, мають надати гарантійні терміни та взяти відповідні ділянки на подальші поточні ремонти.

Крім того, рівнянин пропонує закупити для комунальних служб сучасну техніку та знаряддя праці для прибирання сміття та снігу.

Збір підписів триватиме до 18 серпня 2018 року. Підтримати петицію можна за цим ПОСИЛАННЯМ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень