«Це може призводити до конфліктів»: чи діє табу на продаж алкоголю у Рівному?

Рівнянин скаржиться на те, що малолітнім його продають після 22 години

Депутатів Рівнеради просять ретельно перевіряти продаж алкогольних,слабоалкогольних та енергетичних напоїв у супермаркетах Рівного після 22:00.

Така петиція з’явилася на сайті міської ради нещодавно.

Автор петиції Олександр Поліщук таке написав у петиції:

... Є інформація про те, що супермаркети «Вопак», «Еко-маркет» та «Сільпо», а особливо - магазин «Бахус» у центрі міста, кіоски на залізничному вокзалі СВІДОМО й НЕОДНОРАЗОВО порушують цю заборону. 

Внаслідок цього, у різних районах міста, - особливо в центрі та біля вищевказаних магазинів після 22:00 знаходяться (включно НЕПОВНОЛІТНІ) особи у стані алко-наркотичного сп'яніння. Це може призводити до конфліктів, до бійок та до інших порушень законодавства (і фактично призводить до цього). Наслідками порушення законодавства щодо заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних енергетичних напоїв у Рівному є напружена робота поліції! ... 

Підписати цю петицію усі охочі можуть тут.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень