Маршруткам у Рівному оголосили «війну»

Тим, які залишають по собі чорний дим

На сайті міської ради з’явилась петиція з такою назвою «Про посилення екологічного контролю за станом громадського транспорту».

Рівнянин Володимир Молчанов просить владу міста вплинути на перевізників. Подаємо текст петиції без змін:

По місту курсує багато маршрутних автобусів, викиди з яких не відповідають ніяким нормам забруднення. Часто зустрічаються автобуси з труб яких йде відверто чорний дим. На додачу до того, що майже всі маршрути проходять вулицею Соборною, в денний час забруднення повітря викидами від автомобілів надзвичайно високе. Зрозуміло, що  «маршрутки» не єдине джерело забруднення, але на них хоч якось можливо вплинути.

 

Пропонується посилити екологічний контроль за громадським транспортом, що курсує вулицями міста. Зобов'язати підприємства регулярно перевіряти відповідність транспортного засобу до норм викидів, а також блокувати рух транспортного засобу у разі виявлення невідповідності, з накладанням штрафних заходів на підприємство.

Збір підписів розпочато 29 червня. Поки є шість підписів із трьохсот необхідних.

Підписати петицію можна тут.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень