«Радикальна» мама з Рівного привітала сина-нардепа зі святом і опублікувала його дитячі фото

Завідувач відділення педіатрії №2 Рівненської обласної лікарні і керівник Рівненської облорганізації Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Лозова привітала сина Андрія, який є депутатом Верховної Ради від цієї ж партії, зі святом Андрія.

Андрій Лозовий

Зробила це Оксана Лозова у соцмережі Фейсбук:

Oksana Lozova  Всіх Андрійчиків, Андріїв, Андрійовичів вітаю з Днем ангела. Але звісно, в першу чергу, свого сина Андрія! Для мене він так само маленький, як і раніше, і переживаю за нього так само, як і тоді коли він розказував свій перший віршик. А нині - питаю поради вже з багатьох питань. Хочу всім іменинникам побажати в першу чергу здоров'я, Господньої ласки, мирного неба над головою, добробуту і не забудьте поласувати смачними українськими варениками. 
Знайшла до свята цікаве фото. Вечорниці Андрія в початковій школі, 1996 рік. Впізнали? :)

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень