Нардеп з Рівного готовий стати на коліна перед очільником Церкви Московського Патріархату

Про це повідомив депутат Верховної Ради з Рівного Андрій Лозовий

Митрополит Онуфрій

Андрій Лозовий опублікував у соцмережі Фейсбук відкрите звернення до очільника Української Православної Церкви, митрополита Онуфрія. У ньому написав:

Уся прогресивна православна громадськість підтримує звернення до Вас Святійшого Патріарха (УПЦ КП) Філарета щодо того, аби Ви заступилися за православних християн - українських патріотів, котрі нині перебувають в ув'язненні Кремля з політичних мотивів - Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших.

Нардеп закликав Онуфрія заступитися за українських політв'язнів, які перебувають у російських тюрмах, і пообіцяв:

Якщо з Божою поміччю Ви підтримаєте українських в'язнів Кремля - готовий публічно стати перед Вами на коліна, вклонитися в ноги, подякувати і попросити у Вас Архіпастирського благословіння.

Окрім цього, Андрій Лозовий зауважив, що якщо Онуфрій "не підтримає і з політичних мотивів на догоду Кремля кине напризволяще православних українців, яких мордують за віру і правду, як катували Святих мучеників", це означатиме, що йому "команди дає не Господь Бог, а кремлівсько-сатанинський режим Путіна".

Також нардеп закликав усіх лідерів партій, народних депутатів, міністрів, Президента, громадських активістів і журналістів не бути байдужими до тортур над православними людьми - і у випадку підтримки його звернення до Онуфрія підписати його у коментарях.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень